ÇEKİRDEK DEĞERLERİMİZ

KALİTE – YENİLİK – GÜVEN bu üç kelime bir arada kullanıldığında ilk akla gelen Türk Malı veya Türk Markası olması bizim için en büyük değerdir.

Bizim İçin KALİTE;

Ürünün üretiminden markalama, tüketici ile buluşma ve kullanılması süreçlerinin tüm safhalarında ki uluslararası standartlar konusunda Türk Mallarının ve Markalarının ölçü birimi düzeyinde dünyada algı yaratması ve bu algının hakkedilir olması bizim için kaliteli olmayı başarmaktır. Dünya üzerinde herhangi bir ürüne Türk Malı gibi denmesiyle kaliteli denmesi arasında bir fark olmamalıdır.

Bizim İçin YENİLİK;

Türk Malı ya da Markası yenilikçi olmalıdır. Dünyada en çok patent alabilen, ya da yeni tasarımlar üreten bunu kalite ve güven algısını unutmadan yapabilen bir ülke olmamız artık kaçınılmazdır. Derneğimiz bu konuda üreteceği tüm projeler sayesinde, yenilikçiliği teşvik etmekten hiç vazgeçmeyerek ve Türkiye’nin insanlığın gelişiminde öncü ülkelerden biri olması için çalışır.

Bizim İçin GÜVEN;

Üretilen her ürün kullanılacak ya da tüketilecektir. Ancak tüketicinin ya da son kullanıcının gönül rahatlığı ile kullanacağı her ürüne güven duyması esastır. Güven olgusu Türk Mallarının ve Markalarının tüketici ile buluştuğunda en önemli unsurdur. Tük Malları ve Markaları tüm insanlığa hizmet edecek şekilde üretilmeli ve Türkiye’nin dünyaya armağanları olmalıdır.

Bunu ancak ürünlerimiz kaliteli, yenilikçi ve son kullanıcının dostu olmayı başardığımızda gerçekleştirebilir. Busebeplerle daima tüketicilerimize kulak verip onlara ilgi gösterip Türk Mallarının ve Markalarının beklentileri karşılayabilmesi için çalışacağız.